Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować widzialną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest w większości wypadków zmęczony. Musi odpocząć. Toteż bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest wielce istotny.

Comments are Closed

^